Na závěr si shrňme, co všechno by měl obsahovat kvalitní e-shop. Když to budeme mít pohromadě, jistě na nic nezapomenete.
 
Dbejte především na pečlivou správu zboží. Ta se týká pravidelného přidávání, upravování a mazání jednotlivých položek zboží. Je žádoucí, aby o zboží byly dostupné veškeré informace o variantách (barvy, materiál…), o jejich parametrech atd. Nezapomeňte také na ceníky a manuály, které by měly jít stáhnout. Také je dobré mít možnost vložit příznak „sleva", „akce", „novinka"… na tato slova zákazníci slyší.
 
Věnujte dost péče správě kategorií a správě objednávek. V neposlední řádě se soustřeďte na správu zákazníků. Z tohoto hlediska je dobré mít ankety, redakční modul pro vkládání novinek, hromadnou editaci cen, plánovač od kdy bude produkt dostupný, správu bannerů, možnost doporučit produkt známému atd. Vhodné je také nastavit systém na multijazyčnost,  historii objednávek, napojení na informační systém, statistky prodeje atd.
 
Zaměřte se na propagaci vašeho eshopu a to jak na internetu (placená reklama, PR články, kvalitní SEO, linkbuilding, aktivní vystupování na diskuzních fórech.

Tato propagace musí být soustavná a konzistentní, neměla by být jen nárazová - to jsou pak jen vyhozené peníze, ne investované.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one